SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
117 642 €
(980 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
120 m²
RUA NILO DE PECANHA, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Procurando tranquilidade e conforto pra você e sua família. Este apartamento é ideal, estando em uma das regiões mais privilegiadas da cidade, apartam...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA NILO DE PECANHA, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu