SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
111 062 €
(868 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
128 m²
Rua Comendador Miró, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan128 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com localização Central, distribuído em uma planta com excelente aproveitamento de espaços, composto por sala de estar e jantar, sacada, c...

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Comendador Miró, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu