SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 391 €
(696 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
140 m²
Praça Barão do Rio Branco, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Opção para quem não quer se incomodar!!
É isso aí, este apartamento está todo mobiliado!! É só levar a muda de roupa rsrs.

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Praça Barão do Rio Branco, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu