SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 851 €
(615 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
Rua Conrado Schiffer, Ponta Grossa

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ótimo apartamento residencial no Ed. Tibagi, na vila Estrela próximo ao clube Guarani, menos de 5 minutos do centro da cidade. com 3 quartos (1 suíte)...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Conrado Schiffer, Ponta Grossa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu