SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
22 199 €
(493 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
RUA SEM NOME, Piraju

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento disponível!
Perfeito para quem quer morar com conforto e toda praticidade do condomínio.

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA SEM NOME, Piraju
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Central Sorocaba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu