SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
29 398 €
(840 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
Praça Barão do Rio Branco, Pindamonhangaba

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendo kit dividido na Praça Barão sem garagem, aceita financiamento bancário.

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Praça Barão do Rio Branco, Pindamonhangaba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu