SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
95 682 €
(1 243 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
77 m²
Avenida Santo Antônio, Osasco

spavaća sobaatypical
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

03 DORMITÓRIOS 1 SUÍTE TODOS C/ ARMÁRIOS EMBUTIDO, WC SOCIAL, SALA 2 AMBS. C/ SACADA, COZINHA PLANEJADA, A.S., 2 VAGAS, QUADRA, PLAYGROUND, SALÃO DE F...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenida Santo Antônio, Osasco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu