SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 733 €
(1 461 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
Avenida Brasil, Osasco

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento totalmente reformado, com excelente distribuição de ambientes. Possui 03 quartos amplos, sendo 01 suíte, todos com ótima iluminação natura...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenida Brasil, Osasco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu