SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
269 751 €
(2 387 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
113 m²
AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima

spavaća sobaatypical
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o refúgio perfeito em Vila da Serra, Nova Lima, MG! Este apartamento de 113m², impecavelmente localizado na R. Gonzalez Pecotche no condomíni...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

AVENIDA RIO BRANCO, Nova Lima
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

RE/MAX CLASS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu