SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
123 024 €
(1 447 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
85 m²
RUA DOUTOR MARIO VIANA, Niterói

spavaća sobaatypical
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se você busca conforto e praticidade de viver em um dos pontos mais valorizados e completos de Santa Rosa. Este excelente apartamento combina espaço, ...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA DOUTOR MARIO VIANA, Niterói
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias

Slični oglasi

Slično u inozemstvu