SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
46 123 €
(615 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
75 m²
RUA ARIDIO MARTINS, Niterói

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento com sala, 2 quartos amplos, cozinha, área de serviços, e vista livre. Localização estratégica, estando a 15 minutos a pé da est...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA ARIDIO MARTINS, Niterói
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SPIN Inovações Imobiliárias

Slični oglasi

Slično u inozemstvu