SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
328 737 €
(2 331 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
141 m²
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói

spavaća sobaatypical
stan141 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 3 dormitórios à venda, 141 m² por R$ 1.900.000 - Piratininga - Niterói/RJ - AP2570

PORTEIRA FECHADA | ARQUITETURA ASSINADA | VISTA MA...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Luís Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu