SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
49 815 €
(803 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
62 m²
Nazaré Paulista

spavaća sobaatypical
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendo apto no ultimo andar do prédio com elevador, sacada panorâmica, lavanderia, cozinha com armário planejado, banheiro com box de luxo, 2 quartos e...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Nazaré Paulista
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu