SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
205 052 €
(2 441 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
84 m²
Rua Bernardino de Campos, Mauá

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Com 84 m² de área útil, o imóvel conta com 3 dormitórios, sendo 1 suíte, oferecendo espaço e conforto para toda a família. O apartamento está desocupa...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Bernardino de Campos, Mauá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu