SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
605 426 €
(2 374 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
255 m²
Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Mauá

spavaća sobaatypical
stan255 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento reformado, fino acabamento na praia de Pitangueiras, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, claro e are...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Marechal Deodoro da Fonseca, Mauá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu