SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
484 306 €
(1 807 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
268 m²
RUA PETROPOLIS, Mauá

spavaća sobaatypical
stan268 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cobertura duplex reformado em prédio à venda na praia da Pitangueiras, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, mobiliado, clar...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA PETROPOLIS, Mauá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu