SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
170 873 €
(1 314 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
AVENIDA MATINHOS, Matinhos

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Esse espaçoso e aconchegante apartamento está localizado em Matinhos, Caiobá, no Edifício Maria Amélia. Encontra-se numa região excelente, oferece fác...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

AVENIDA MATINHOS, Matinhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu