SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
457 470 €
(2 242 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
204 m²
RUA SANTOS, Londrina

spavaća sobaatypical
stan204 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

(Atualizado 04/03/2026)

A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA SANTOS, Londrina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu