SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
224 920 €
(2 083 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
108 m²
Rua Barão de Teffé, Jundiaí

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxo e Conforto no Vittá Condomínio Clube Jardim Ana Maria, Jundiaí

Se você busca o equilíbrio perfeito entre sofisticação e praticidade, este apart...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Barão de Teffé, Jundiaí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Catedral Brokers Negócios Imobiliários

Slični oglasi

Slično u inozemstvu