SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
603 852 €
(2 672 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
226 m²
AVENIDA CABO BRANCO, João Pessoa

spavaća sobaatypical
stan226 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cuidadosamente projetado em uma escala humana acolhedora ao nível da rua. A exclusividade de ter apenas 19 unidades no empreendimento com um terreno d...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

AVENIDA CABO BRANCO, João Pessoa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu