Popis ponuda
24
24
24
114 326 €
(1 394 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
82 m²
Avenida das Letras, Jacareí
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
82 m²
kupaonice
2+
Apartamento à Venda Villa Branca Jacareí
Excelente apartamento com 82 m², localizado em uma das regiões mais valorizadas de Jacareí.
3 quarto, se...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kućni ljubimci dobrodošli
Sigurnost
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida das Letras, Jacareí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2