SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
50 908 €
(926 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
55 m²
Rua Montana, Jacareí

spavaća sobaatypical
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Bairro Flórida no Condomínio Residencial Ágata em Jacareí

Apartamento com localização privilegiada no Bairro Flórida, em Jacareí, com ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Montana, Jacareí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu