SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
56 223 €
(1 061 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
53 m²
Itatiba

spavaća sobaatypical
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Lindo Apartamento mobiliado a venda em excelente localização, sendo 02 dormitórios, Sala , Cozinha e Lavanderia com armários planejados, Banheiro e Sa...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Itatiba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Live Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu