SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
39 525 €
(941 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
42 m²
Itaquaquecetuba

spavaća sobaatypical
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 42m², com 2 dormitórios, 1 banheiro, cozinha e 1 vaga de garagem, imóvel novo, pronto para morar. *Pagamento facilitado *Oportunidade de...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Itaquaquecetuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

CITY BROKERS IMOVEIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu