SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
683 391 €
(5 339 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
128 m²
Itapema

spavaća sobaatypical
stan128 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro de Meia Praia, em Itapema, oferece uma excelente oportunidade de investimento. Com uma área...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Itapema
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu