SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
119 606 €
(1 840 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Avenida Sete de Setembro, Itajaí

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no bairro Fazenda Itajaí

Excelente oportunidade para morar em uma das regiões mais valorizadas da cidade!

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Avenida Sete de Setembro, Itajaí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu