SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
65 578 €
(1 093 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Rua Heitor Liberato, Itajaí

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente Apartamento semi mobiliado com 02 dormitórios e demais dependências, localização privilegiada próximo ao centro da cidade e Univali.

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Heitor Liberato, Itajaí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu