SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 245 787 €
(4 326 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
288 m²
Rua Cônego Tomás Fontes, Itajaí

spavaća sobaatypical
stan288 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oportunidade Imperdível! Sala Comercial à Venda no Ed. Lion Center!
Localização Premium: Ao lado do Itajaí Shopping – o coração pulsante da cidade!

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Cônego Tomás Fontes, Itajaí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Preserva Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu