Popis ponuda
19
19
19
1 019 921 €
(3 177 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
321 m²
Itajaí
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
321 m²
kupaonice
2+
Edifício Le Blanc em Balneário Camboriú
PRAIA BRAVA, NOVO – Apartamento Garden à venda no Le Blanc, Praia Brava, Itajaí
Este exclusivo apartament...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
17dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Itajaí
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.