SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
73 466 €
(942 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
78 m²
Avenida Cinqüentenário, Itabuna

spavaća sobaatypical
stan78 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento em fase final de acabamento! Não perca essa oportunidade única de adquirir um imóvel com porcelanato comprado e um projeto arquitetônico p...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Cinqüentenário, Itabuna
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu