SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
153 631 €
(2 364 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
65 m²
Rua México, Indaiatuba

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice2+

Confira os diferenciais:
2 dormitórios, sendo 1 suíte
Dormitórios, cozinha e banheiros com móveis planejados...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua México, Indaiatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu