Popis ponuda
7
7
7
41 354 €
(985 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
42 m²
Indaiatuba
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
42 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Seu novo lar pronto para morar, do jeitinho que você sonha
Este charmoso apartamento térreo no Condomínio Residencial Cocais I é a escolha perfeit...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Indaiatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.