SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
99 458 €
(1 658 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
60 m²
Rua Dom José, Indaiatuba

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice2+

Confira os diferenciais:
2 dormitórios, sendo 1 suíte
2 banheiros
2 Vagas

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Dom José, Indaiatuba
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu