SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
96 106 €
(1 281 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
75 m²
AVENIDA CENTRAL, Ilhéus

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda com 3 quartos, 1 suite, 2 vagas de garagem e 2 banheiros.

Localizado no Condomínio North Boulevard - Residencial Clube, no bairro...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

AVENIDA CENTRAL, Ilhéus
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu