SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
42 792 €
(951 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
Estrada da Mata, Guarulhos

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

O apartamento conta com 2 dormitórios que oferecem conforto e privacidade, uma sala de estar ideal para momentos de convivência e uma sala de jantar q...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Estrada da Mata, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu