SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
23 754 €
(355 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Rua D, Guarulhos

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO À VENDA 3 DORMITÓRIOS CONDOMÍNIO RESIDENCIAL GUARULHOS E-02 GUARULHOS/SP

O imóvel conta com ambientes funcionais e bem aproveitados, idea...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua D, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Monte Sião

Slični oglasi

Slično u inozemstvu