SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
443 399 €
(1 211 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
366 m²
Avenida Salgado Filho, Guarulhos

spavaća sobaatypical
stan366 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este amplo apartamento de 366 m² localizado no centro de Guarulhos é a oportunidade perfeita para quem busca um lar espaçoso e moderno. Construído em ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenida Salgado Filho, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu