SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
31 128 €
(741 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
42 m²
RUA GRAVATAI, Guarulhos

spavaća sobaatypical
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imóvel desocupado sendo que será vendido com alguns moveis embutidos principalmente na cozinha obs. apto não da financiamento, não tem o habitese
02 D...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA GRAVATAI, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu