Popis ponuda
23
23
23
315 977 €
(2 107 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
Rua das Adálias, Guarulhos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
150 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento amplo com 4 dormitórios com 4suítes, sala para 2 ambientes, cozinha, área de serviço, lavado e 3 vagas de garagem . Condomínio com Exce...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
20dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua das Adálias, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.