SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
316 130 €
(2 108 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
Rua das Adálias, Guarulhos

spavaća sobaatypical
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento amplo com 4 dormitórios com 4suítes, sala para 2 ambientes, cozinha, área de serviço, lavado e 3 vagas de garagem . Condomínio com Exce...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua das Adálias, Guarulhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

CITY BROKERS IMOVEIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu