SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
124 579 €
(1 246 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
100 m²
Rua Santos, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

* APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS *SOBRE O IMÓVELApartamento REFORMADO, andar baixo, bem ventilado, ambientes climatizados, rico em móve...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijePogledOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Santos, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu