SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
111 062 €
(1 010 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
Avenida Leomil, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO CENTRAL - COM LAZER COMPLETO ***SOBRE O IMÓVELApartamento andar alto, arejado e bem ventil...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatPogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaSigurnostModerni stilPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida Leomil, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu