SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
105 781 €
(1 150 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
92 m²
Avenida Leomil, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com sacada à venda na praia das Pitangueiras, centro do Guarujá, ótima localização próximo ao comércio da região e a 2 quadras do mar, imó...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenida Leomil, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Sigma Imóveis Guarujá

Slični oglasi

Slično u inozemstvu