SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
97 237 €
(1 118 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
87 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan87 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

**APARTAMNENTO REFORMADO Á 01 QUADRA DA PRAIA DE PITANGUEIRAS- PRÉDIO COM LAZER**SOBRE O IMÓVELApartamento padrão, reformado, andar alto, com ótima il...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiPločicePrirodno svjetloNakon renovacijeNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu