SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
93 527 €
(899 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
104 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS- UMA QUADRA DA PRAIA - COM VISTA MAR - 01 VAGA DE GARAGEM NO PRÉDIO ***SOBRE O IMÓVELApartamento CON...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu