SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
62 888 €
(1 048 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
60 m²
Avenida Leomil, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** EXCELENTE APARTAMENTO PARA VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - QUADRA DO MAR***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, confortável, amplo e arejado, ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenida Leomil, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu