SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
42 706 €
(1 424 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
30 m²
Rua Mário Ribeiro, Guarujá

spavaća sobaatypical
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

*** EXCELENTE KITNET REFORMADA À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - 01 QUADRA DA PRAIA ***SOBRE O IMÓVEL:Apartamento reformado, andar alto, arejado e b...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Mário Ribeiro, Guarujá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu