SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
41 851 €
(644 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Rua Abílio Coré, Guaratinguetá

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento disponível para venda no condomínio Splendore, localizado na Chácara Selles, em Guaratinguetá.São 2 dormitórios, sala de estar/jantar inte...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Abílio Coré, Guaratinguetá
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil

Slični oglasi

Slično u inozemstvu