SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
432 398 €
(2 011 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
215 m²
RUA T 30, Goiânia

spavaća sobaatypical
stan215 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Sofisticado

Localização nobre Alto padrão de acabamento
Área privativa: 215m² 3 vagas de garagem + escaninho
3 suítes (sendo 1 mast...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA T 30, Goiânia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu