SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
290 343 €
(3 056 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
95 m²
RUA AFONSO PENA, Florianópolis

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 quartos no Estreito, Florianópolis — 94,37m² de área privativa distribuídos em 3 dormitórios (1 suíte), 2 banheiros e garagem Entregue e...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA AFONSO PENA, Florianópolis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu